De Stroming wint de enorme Vechtbal bokaal!

Een aantal van onze leerlingen hebben afgelopen zaterdag meegedaan aan het vechtbaltoernooi van Sportschool Geelhoed. Dit was als het ware de grote finale van de op onze en andere scholen aangeboden respons en judolessen. Leerlingen van onze school, samen met de leerlingen van Het Element, De Franciscus school, De Wilgenhof en De Acaciahof streden samen met de leerlingen van sportschool Geelhoed zelf mee tijdens dit grote evenement. Een leuk opgezet toernooi waarbij meer dan 350 kinderen zich uit de naad werkten om de prijzen.
Sportschool Geelhoed heeft voor dit evenement bedacht dat de leerlingen van de deelnemende scholen naast hun individuele prijzen ook konden meedingen naar de allereerste school vechtbal bokaal uit de geschiedenis. Die hebben wij dus gewonnen!!
We zijn trots op onze dappere vechtbalkampioentjes!!!
Sportschool Geelhoed bedankt.